Seznamte se s Taylorem Lockwoodem

11. listopadu 2010 v 10:02 | Mishel salvatorová |  The Vampire Diaries
Stav: živý

Věk: 17                               

Oči: hnědé                               

Vlasy: hnědé
Soubor: Tyler.jpg

Druh: člověk / vlkodlakŽivotopis: Tyler je sebevědomý a ve škole je tyran, zároveň je atletická hvězda školy, je arogantní a někdy má agresivní postoj.Je syn Richarda Lockwood, který je starosta Mystic Fells.Jeho otec je navenek milý a přátelský, ale ve vztahu k Tylerovi je tyran . S matkou vychází dobre ta jediná ovlivňuje jeho negativní chovani.V druhé sezoně, když se na scéně objeví jeho tajemný strýc Mason, Tyler zjistí, že je vlkodlak a spouštěčem této kletby je zabití človeka.Tyler v druhé sezoně zabije omylem dívku, které bylo pod vlivem nátlaku Katherine.

Vztahy: Vicki Donovan-Tyler s ní chodil pouze kvůli sexu a vůbec se o ni nezaújmal.Například, když byla v nemocnici vůbec ji nenavštívil a ve škole flirtoval i s jinými divkami.Aj když věděl, že Vicki bere drogy, vůbec se nesnažil zastavit ji v tom.Tyler si sice Vicki nevážil, ale i tak o ni neustále bojoval s Jeremym Gilbertem.Nakonec Vicki zemře. Taylora to sice zaskočí, ale i tak moc nežaleží.

Matt Donovan-Tyler a Matt jsou přátelé, i když se Mattovi nelíbilo, že chodí s jeho sestrou.ješte méně byl Matt nadšený, když se od Jeremyho dozvěděl, že Tyler nutil Vicki k sexu.I když vztah byl vždy napjatý a zhoršil se, když Matt přistihl Tylera jak se líbá z jeho matkou.od te doby byl Matt na Tylera velmi rozzlobený, jejich přátelství nepomohlo ani, když Tyler ohrozil život Carolin při autonehodě.V druhé sezoně se jejich vztah dostává zase do normálu.

Jeremy Gilbert-Tyler a Jeremy byly soupeři, protože bojovali o Vicki.Zo začátku se nesnášeli a Tyler Jeremyho ignoroval.V druje sezoně, jakoby uzavřeli  příměří až přátelství.

Zajimavosti:-Tyler se měl jmenovat Tyler Stratton, ale nakonec bylo schváleno jméno Tyler Lockwood.V knize se jmenuje Tyler Smalwood.
-Hraje ve fotbalovém týmu v obranné linn v Mystic High School a na dresu nosí číslo 1.
-Neumí tancovat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama