Seznamte se s Mattem Donovanem

11. listopadu 2010 v 10:02 | Mishel salvatorová |  The Vampire Diaries
                                                     
Matt je Elenin ex-priatel.Matt byl již odmalička nucen starat se o sebe a svou sestru Vicki, protože jeho matka Kelly střídala neustále muže, pila a často zmizela bez slova.Matt pořád něco cítí k Eleně, proto žárlí, když se dozví, že chodí se Stefanem.Matt je výborný hráč rugby a na škole je docela populární. Jeho nejlepším přítelem je Taylor Lockwood.Matt se zaměstná v baru jako pomocná ruka, aby uživil svou sestru i seba.Začal vznikat vztah mezi ním a Caroline, ale vše se pokazilo když se do Mystic Fells vrátila jeho matka.
Matt si prožil tehdy težké období, ještě se nesmířil, že ho opustila sestra a jeho matka mu začala dělat další problémy.Nepotporovala jeho vztah s Carolin a měla románek s Damonem a dokonce zavinila, že se popral s jeho nejlepším kamarádem.
Matt totiž přistihl Taylora a jeho matku jak se společně na jedné oslavě líbají, od te doby se sním přestal bavit.V tomto je ho špatném období našla Caroline omylem v lese mrtvolu o níž policisté řekli, že je to nezvěstná Vicki.Jeho matka opět někam zmizela a jeho vztah s Carolin byl už lepší, dokonce se smířil i s tím, že jeho sestra je mrtva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama