Seznamte se s Jeremym Gilbertem

10. listopadu 2010 v 21:01 | Mishel salvatorová |  The Vampire Diaries

                                                      


Stav:živý

Vek:15-16

Oči:hnedé

Vlasy:hnedé

Druh:človek


                            
Životopis: Jeremy je nevlastní bratr (no vlastně bratranec) Eleny.Když  Jeremymu zemřeli rodiče při autonehodě tak začal brát drogy pokud všem se choval nepříjemne.Jeremy se změní, když mu Damon vymaže vzpomínky zejména na Vicki.No později se mu zase vrátí, ale Jeremy i tak zůstává lepším.

Vztahy:-Vicki Donovan-Jeremy z Vicki ztratil pannenstvo a byl jí dealerům drog.Vicki byla jeho první láskou a neustále o ni bojoval s Tylerem Lockwoodom.Když Vicki zemřela nemohl se z toho vzpamatovat.

Anna-Sa zpočátku zdála Jeremy jako milé, ale otravná dívka. k ní přechovával romantické city, ale stále nemohl zapomenout na Vicki.Anna byla upírka a nejprve Jeremyho využívala no později k němu držela silné city.Anna mu prozradila vše o upírech a dokonce mu darovala svou krev, kterou po její smrti vypil a předávkoval se práškami.Avšak nepodařilo se mu zabít a proměnit se v upíra.

Tyler Lockwood-S Jeremym byly na začátku první sezony soupeřil, protože neustále měli něco proti sobě a bojovali o Vicki.V druhé sezoně se jejich vztah změnil a vzniklo mezi nimi priateľstvo.Tyler řekl Jeremy i o tom co je zač.

Damon Salvatore-Damon Jeremyho skoro zabil, když mu zlomil vazy a netušil, že Jeremy má Gilbertovský prsten, který ho chráni.Damon již zabil asi každého v Mystic Fells a když nezabil tak se o to alespoň pokusil, a tak si tím prošel i Jeremy . Ve druhé sezoně spolu docela dobře vycházejí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama