Seznamte se s Jennou Somersovou

11. listopadu 2010 v 10:02 | Mishel salvatorová |  The Vampire Diaries
                                                 Stav: živá


Soubor: Jenna.jpg
Věk: 29
                            
Oči: modré


Vlasy: rezavé / hnědé

Druh: člověk

Životopis: Jenna si na střední škole ráda užívala, brala například drogy nebo chodila s Loganem Fell, se kterým se rozešla pro jeho nevěru.Jenna po střední škole odešla, ale po smrti její sestry Mirandy se vrátila starat o její děti.Býdlí v domě své starší zesnulé sestry a stará se o její osiřelé děti.Je vlastně tetou Eleny a Jeremyho.Vztahy: Logan Fell-Jenna s ním chodila na střední škole, ale jejich vztah skončil kvůli jeho nevěře.Podvaděl ji s ženou jménem Monika.Ona odešla z Mystic Fells po střední zejména kvůli němu.Když se vrátila do Mystic Fells tak opět začala randit s Loganem až dokud nezemřel jako upír.

Alaric Saltzman-Alaric s Jennu se poprvé setkali na rodičovském sdružení Jeremyho.Okamžite mezi nimi přeskočila jiskra.I když vztah se začal pěkně vyvíjet až dokud nepřišla Alaricova a Elenina biologická matka Isobel. Když Isobel opustila Mystic Fells jejich vztah se zase urovnal.

Zajimavosti:-Původně měla Jenna volat Jenna Moyer, ale nakonec jí dali jméno Sommers. Toto jméno je poctou pro Buffy Summersovú z Buffy přemožitelka upíru.jmeno museli trošku pozměnit, a proto se jmenuje Jenna Sommers.
-I když v seriálu je Jenna starší od své neteře Eleny o 12 let a od svého synovce o 14 let ve skutečnosti mě herečka Sarah Cannig 22, Nina 20 a Steven 21.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama