Seznamte se s Caroline Forbesovou

11. listopadu 2010 v 10:01 | Mishel salvatorová |  The Vampire Diaries

Soubor: Carolineforbes.jpg
Stav: živá

Věk: 17

Oči: modré

Vlasy: Blond

Druh: upír

Životopis: Caroline Forbes je dcera šerifky Forbes.Jej otec se od nich odstěhoval .Je velmi veselá, občas otravná a velmi soupeřivé zejména co se týče Eleny.V druhé sezoně ji Katherine promění v upíra, když ji v nemocnici udusí.

Vztahy: Elizabeth Forbes-Se svou matkou má pfiíli napjatý vztah a moc se nevyprávějí, dokonce Elizebeth řekne, když se dozví, že je z ní upírka, že už není její dcéra.Ikdyž vztah se později urovná a Caroline jí vymaže paměť.

Damon Salvatore-S Damonem prožila menší románek a jen ji využíval.Pár krát se ji pokusil zabiť.Když se z ní stala upírka jejich vztah se proměnil na přátelský.

Katherine Pierce-Katherine ji nejprve zabila v nemocnici, tím, že ji udusila a pak její vyhrožovala.Díky Katherine se z ní stal upír.Katherine ji využívala jako svého špeha.

Elena Gilbert-S Elenou Caroline neustále soupeřila zejména o chlapce.V první sezoně to byl Stefan a Matt.V druhé sezoně, kdy se stala upírkou tak se z nich staly dobré kamarádky, protože právě Elena jí pomohla v těžké chvíli vyrovnat se s tím co se z ní stalo.

Matt Donovan-Matt a Caroline se znají od školky.Po tom, co Caroline nechá Damon se opije a o svých problémech mluví s Mattem.Oba mají pocit osamělosti, proto se dají dokupy.S jejich vztahem nesouhlasila Mattova matka.Když se z Caroline stane upír , Matt si všimne změnu její osobnosti, a proto se jejich vztah rozpadl.

Bonnie Bennet-Caroline a Bonnie jsou kamarádka a však Bonnin vztah ke Caroline se změnil poté, co se z ní stala upírka.

Zaujmavosti:-Caroline měla v seriálu původně volat Caroline Truitt, ale toto příjmení nebylo schváleno.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama